Volejte (+420) 724 301 099

5 VÝHOD PAKETOVACÍCH LISŮ PRO VAŠE PODNIKÁNÍ

Efektivní strategie pro nakládání s odpady jsou základními prvky úspěšného podnikání. Paketovací lis na odpad je jedním z nejběžnějších nástrojů pro nakládání s odpady, které byste měli do svého systému zahrnout. 

Přečtete si nejvyšší přínosy lisu pro vaše podnikání.

1. SNIŽUJETE PROVOZNÍ NÁKLADY

Při lisování odpadu ušetříte spoustu místa, které jinak potřebujete ke skladování odpadu. Lisy na odpady vám mohou pomoci nejen snížit objem odpadů, ale také snížit frekvenci jinak nutnou k jeho vývozu. Výhodou je pak snížení provozních nákladů.

2. ZELENĚJŠÍ PROVOZ

Lisovací technika na zpracování odpadu může pomoci vaší firmě recyklovat více svých odpadů a ušetřit místo na skládkách. Tím, že je slisujete, splníte většinu vašich recyklačních cílů a ochráníte životní prostředí.

3. POSÍLÍTE IMAGE ZNAČKY FIRMY

Spotřebitelé a vláda pomocí nařízení nyní požadují, aby podniky prováděly své obchodní činnosti ekologičtějším způsobem. Žádná firma nemůže přilákat spotřebitele, pokud ignoruje ekologii.

Chcete-li získat zákazníky a daňové úlevy, musíte také přijmout aktivně ekologické strategie. To ukazuje, že firmy, které mají lisovací techniku, mají také konkurenční výhodu.

4. ZVYŠUJETE BEZPEČNOST

Nesprávné odstraňování odpadů vede k život ohrožujícím nehodám na pracovišti. Kromě emisí nebo nepříjemných zápachů mohou některé nebezpečné odpady lidem opravdu ublížit. Použití účinného paketovacího lisu zajišťujete dodržování bezpečnostních předpisů a snižujete také náklady na finanční plnění spojené s poraněním, kterému lze předejít.

5. ZVYŠUJETE EFEKTIVITU

Nákup paketovacího lisu může váš život usnadnit. Lis zjednodušuje proces nakládání s odpady, snadno se používají a udržují. Pokud je máte, nemusíte stále kontrolovat, zda jsou odpadkové koše plné. Chcete-li, aby vaše podnikání fungovalo s "go-green" perspektivou, chcete-li šetřit náklady a čas, a být efektivnější, investujte do lisu na odpady. Je to výborný doplněk k recyklačním procesům a nakládání s odpady. Paketovací lisy zjednodušily nakládání s odpady na celém světě.

Snižte náklady na zpracování odpadu až o 90%.
Řešení pro třídírny odpadu, sběrné dvory, zpracovatele i menší firmy.